Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн

Про нас

Більше не слід приходити десяток магазинів, щоб вибрати, що-то підходяще. Команда професіоналів зробила це, запропонувавши вам найкращі товари з усього їх багатоображення за найкращими цінами.

© Інтернет-магазин positronic.com.ua - це

Телефони

(066) 303 98 89

(068) 303 98 89

(073) 303 98 89

info@positronic.com.ua

Графік роботи Call-центра

Пн-Пт: с 10:00 до 18:00

Субота: с 10:00 до 16:00
Недiля: виxiдний

Адреса

м. Київ, вул. Сім'ї Прахових (раніше Гайдара ), 27.

Пропонуємо вигідні умови співпраці по дропшіпінгу

Дропшіпінг - це вид підприємницької діяльності, який полягає в реалізації товарів фірми-постачальника посередником (дропшіппером). При цьому товар відправляється фірмою-постачальником прямо до покупця. Прибуток дропшіппера формується за рахунок різниці між ціною, яку він платить постачальнику, і роздрібною ціною, по якій продає товар клієнту.

У дослівному перекладі з англійської «drop shipping» - пряма поставка. Фірма-постачальник висилає товар за адресою, який повідомляє дропшіппер. Дропшіпперу для своєї діяльності не потрібно витрачатися на утримання офісу, складу, штату, купувати товар заздалегідь, тому заробіток за допомогою сервісу прямих поставок ефективніше офф-лайн торгівлі. Такий підхід також дозволяє економити значну кількість часу.

За своєю суттю така діяльність - це свого роду посередництво. Людина, що займається Дропшиппінг, відповідає за зв'язки між покупцем товару і його продавцем. І отримує певний відсоток з кожної угоди. Це та ж торгівля в режимі онлайн - тільки без витрат на покупку товару і ризику прогоріти!

Дропшиппінг - це ефективно!

Ми пропонуємо всім без винятку спробувати свої сили в цьому цікавому і вигідну справу. Завдання людини, зайнявся подібною діяльністю, - пошуки покупця, прийом грошей, передача їх продавцеві, контроль відправки товару і отримання комісійних! Все максимально просто і прозоро. При цьому продавати вам доведеться товари, необхідні в кожному будинку!

Переваги Дропшиппінг:

1) Даний вид бізнесу не вимагає початкового капіталу, отже, дропшіппер не несе ніяких ризиків. Свої гроші він віддасть тільки після того, як отримає оплату від покупця. Також можливі безпосередньо розрахунки між клієнтом і фірмою-постачальником з подальшою виплатою комісії дропшіперу.

2) Дропшіпперу не потрібна наявність складських приміщень для торгівлі, торговельних залів та співробітників. Все, що йому потрібно для ведення бізнесу - це комп'ютер з виходом в Інтернет, щоб просувати зручним для себе способом свої товари і оформляти замовлення

3) Всі турботи по відправці товару бере на себе фірма-постачальник або кур'єрська служба.

4) Дропшіппер може продавати безліч товарів одночасно і постійно розширювати асортимент сподобалися товарами.

5) Фірма-постачальник може відправляти товари від імені дропшіппера, завдяки чому той може створити впізнавану торгову марку і рекламувати її.

Дропшиппінг приносить постійний прибуток!

Ми пропонуємо почати власний міні-бізнес, що дозволяє вже з перших днів бути в плюсі! У нас є значний досвід роботи, і ми пропонуємо дійсно цікаві, затребувані і якісні товари за низькими цінами безпосередньо від провідних виробників.

АКТУАЛЬНІ ЦІНИ І ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ товарів дивіться на нашому сайті.

1) ТОВАР ДЛЯ Дропшиппінг: починаємо роботу по Дропшиппінг з основним нашим продукції - дрібна і велика побутова техніка.

2) КОМІСІЯ: у нас невеликі націнки на товар, тому комісія в вартість товару не закладена і Вам необхідно самостійно робити націнку на наш товар. Іншими словами все що Ви додасте до нашої ціною і є Ваша комісія. При позитивній роботі (більше 50 замовлень) і при оптових замовленнях готові запропонувати Вам додаткові знижки на товар.

3) ДОСТАВКА ТОВАРУ: здійснюється нами в основному Новою поштою з найближчого складу / представництва безпосередньо клієнту від 1 (при наявності) до 5 днів (під замовлення):

а) на найближче відділення Нової пошти до Клієнта

б) адресна доставка по конкретній адресі вказаною Клієнтом (не набагато дорожче ніж доставка на відділення - тому потрібно пропонувати клієнтам, що б не стояти в чергах на Новій пошті.

5) ПОГОДЖЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ: всі уточнення за наявністю і актуальності ціни товару здійснюються по телефону або через корзину на сайті.

Товар НОВИЙ! Гарантія від виробника.

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні