Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
03.03.21 209 0

Рік без підзарядки

Рік без підзарядки

До року автономної роботи: Garmin представила розумний годинник для найвитриваліших.


Головною родзинкою Garmin Enduro став час автономної роботи. За словами виробника, новинка може працювати від батареї до 65 днів в режимі розумного годинника і до 1 року в економічному режимі.

Тривала робота від акумулятора тут забезпечується відразу декількома рішеннями:
- трансфлективний екран, що використовується в Garmin Enduro має відмінну читабельність на сонці і дуже економічний (технологія memory-in-pixel (MIP)).

- годинник має сонячні батареї, які покликані продовжити час роботи від акумулятора. Звертаємо увагу, що мова саме про продовження. Повністю зарядити батарею сонячні елементи не можуть.

Заявляється, що в звичайному режимі роботи з використанням смарт-функцій Garmin Enduro можуть пропрацювати близько 50 днів або до 65 днів, якщо задіювати сонячні елементи.

Якщо пристроєм користуватися як звичайним годинником, то автономність складе 130 днів без допомоги світлових елементів та до року при їх залученні.

При інтенсивних тренуваннях з постійним використанням GPS автономність складе до 300 годин.

Годинники оснащуються постійно включеним екраном діаметром 1,4 дюйма роздільною здатністю 280x280 пікселів. Відслідковуються такі показники, як:

- VO2 Max (максимальний рівень споживання кисню),

- інтенсивність заняття і рівень стресу,

- є оптичний пульсометр,

- таймер відпочинку UltraRun,

- вбудована функція рекомендацій по відновленню,

- щоденні рекомендовані пробіжки і велосипедні тренування,

- захист від води (10 ATM).

Модель постачається з дуже легким еластичним нейлоновим ремінцем.

При бажанні можна встановити будь-який інший ремінець відповідного розміру або використовувати різні фірмові ремінці Garmin з системою QuickFit (для заміни не потрібен додатковий інструмент).

Підтримується система безконтактних платежів Garmin Pay. Годинники Garmin Enduro пропонуються за ціною 800 доларів в сталевій версії і 900 доларів в полегшеній титановій версії.


Рекомендуємо до прочитання так само:
2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні