Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Gorenje

Gorenje

Роком народження бренду вважається 1950 рік: тоді в словенській селі Гореньє, неподалік від міста Велення, було засновано підприємство. Воно налічувало 11 осіб, які спеціалізувалися на сільськогосподарській механізації. Виробництво кухонних плит, які працювали на твердому паливі, було запущено в 1958 році. Але до електрочайника Гореньє було ще далеко.

1961 рік знаменувався першим серйозним проривом - в Німеччину поставили 200 одиниць техніки, хоча в країні-експортері виробників побутової техніки було в надлишку. Рік по тому лінійка товарів розширилася - в каталозі з'явилися перші холодильники і пральні машини. У 1998 році Gorenje стало акціонерним товариством.

Сьогодні в групу Гореньє входять десятки підприємств, розташованих більш ніж в 20 країнах світу. Штаб-квартира знаходиться в місті Велення.

Особливість бренду - в постійних розробках і вдосконаленні технологій, які використовуються при виробництві приладів. Їхня продукція втілює престиж, не тільки змістом, а й формою. Над оформленням пральної машини, холодильника і електрочайника Gorenje трудяться імениті дизайнери і великі дизайнерські компанії.


До списку брендів

Товари бренду Gorenje, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні