Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Indesit

Indesit

Виробник Indesit - італійська компанія, що спеціалізується на випуску побутової техніки. Вважається найбільшою фірмою в Європі. Заснована в 1930 році. Головною перевагою компанії є, мабуть, бездоганна якість її продукції. Тому бренд Індезіт давно вже став синонімом надійності. Купуючи продукцію цієї марки, споживачі можуть бути на 100% впевнені, що беруть техніку на роки. Серед інших переваг можна відзначити, відштовхуючись від інформації з офіційного сайту Indesit, наступне: Багаторічний досвід. Компанія працює на ринку з 1930 року, і встигла завоювати бездоганну репутацію не тільки в Італії, але і по всьому світу. Тепер вона - один з ключових гравців на ринку побутової техніки. 

Власне виробництво. У компанії є 14 заводів в різних країнах світу. У тому числі в Італії, Польщі, Великобританії, Росії та Туреччині. Передові технології. При створенні продукції виробник використовує інноваційні розробки. За рахунок цього всі його моделі мають багатий функціонал і прості в експлуатації. Широкий асортимент. У каталозі Indesit є як дрібна, так і Велика побутова техніка для кухні та будинку в цілому. Сервісне обслуговування. Компанія дає офіційну гарантію на всі свої товари і надає постпродажне обслуговування. Також вона консультує клієнтів з будь-яких питань і допомагає вирішувати складності, що виникли в процесі експлуатації.

Надійність. Продукція Індезіт відповідає міжнародним стандартам (має сертифікат SGC). Яку продукцію пропонує компанія Indesit? Магазин Indesit включає в себе сотні рішень різної цінової категорії. Так, в асортименті виробника можна знайти: пральні, сушильні та посудомийні машини; холодильники; витяжки кухонні; морозильники; плити; духові шафи; варильні панелі; мікрохвильові печі; посудомийні машини. І це тільки основні категорії. У кожній з них зібрані різні моделі, що відрізняються за типом, функціоналом, ціною і т.д. Наприклад, виробник Індезіт пропонує варильні панелі 4 видів: газові, індукційні, електричні та керамічні. Також в його асортименті є вбудована техніка - спеціально для тих, вибирає продукцію для малогабаритної кухні. Або для тих, хто просто хоче зберегти побільше вільного простору.


До списку брендів

Товари бренду Indesit, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні