Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Karcher

Karcher

Альфред Керхер - творець і підприємець

Альфред Керхер був одним з представників численної вюртембергської плеяди підприємців-новаторів, породжених настанням епохи індустріалізації. Його ім'я по праву стоїть в одному списку з іменами Роберта Боша, Готліба Даймлера і Фердинанда фон Цепеліна. Він завжди з великим ентузіазмом працював над втіленням у життя своїх ідей. Закінчивши в 1924 р. Вище технічне училище Штутгарта, 23-річний інженер приступив до роботи в представництві підприємства свого батька, що перетворився потім його зусиллями в проектно-конструкторське бюро. У 1935 р. Альфред Керхер організував у Бад Канштатті власну фірму з виробництва нагрівального обладнання, зокрема, спроектованої і запатентованої ним електрозакалочной соляної ванни для промислової термічної обробки сталі і легких сплавів.

У 1939 р послідував переїзд в Вінненден, де і донині знаходиться головний офіс сімейного підприємства. До того часу до своєї продукції додалася апаратура для попереднього підігріву авіаційних моторів і обігріву кабін. Після закінчення Другої світової війни компанія сконцентрувала свої сили на виробництві виробів господарського призначення: різних печей, візків, причепів для тракторів і т.п.

Початок виробництва прибиральної техніки

У 1950 р Альфред Керхер здійснив справжній прорив в області технологій чистки, розробивши перший в Європі апарат високого тиску з підігрівом води DS 350. Технологія нагріву води виявилася настільки досконалою, що вона до цих пір використовується при виробництві водонагрівачів для апаратів високого тиску.

На жаль, талановитому винахіднику не судилося дожити до глобального тріумфу його ідей. Альфред Керхер помер 17 вересня 1959 в 58-річному віці. Але його справу продовжила вдова Ірена Керхер, яка очолювала компанію впродовж трьох наступних десятиліть. Компанія Kärcher і сьогодні залишається сімейним підприємством, відповідальність за яке несуть нащадки Альфреда Керхера - Йоханнес Керхер і Сюзанна Циммерман фон Зіфарт.

Вихід на міжнародний ринок

У 1962 р у Франції був заснована перша іноземна дочірня компанія Kärcher, а за нею пішли дочірні компанії в Австрії та Швейцарії. З тих пір компанія послідовно розширює свою присутність у різних регіонах світу. У 1975 р був відкритий завод Kärcher в Бразилії, а за десять наступних років було засновано вже 16 дочірніх збутових компаній, в т .ч. в Північній Америці, Африці та Австралії. У 2012 р компанія Kärcher була представлена власними дочірніми підрозділами в 57 країнах, а частка обороту за межами Німеччини досягла 85%. Для безперебійного обслуговування клієнтів на всіх континентах в даний час функціонують близько 50.000 торгових і сервісних пунктів у більш ніж у 190 країнах світу.


До списку брендів

Товари бренду Karcher, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні