Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
LG

LG

У 1958 році Ку Ін Хой заснував свою компанію з виробництва побутової техніки, яка отримала назву Goldstar. Перший фурор торгова марка справила після випуску радіо, яке тут же розійшлося по всій Південній Кореї. Незважаючи на те, що в цей час приймачі вже були досить поширені, більшість жителів Кореї їх не мало. Після старту продажів моделі A-501 і T-701 можна було зустріти практично в кожній родині. Відчувши твердий грунт під ногами, спритний підприємець скористався сприятливими змінами в країні. Новий правитель Пак Чжун Хі направляв всі сили на те, щоб вивести Південну Корею на світовий індустріальний ринок і зробити її лідером на цьому терені. Тому більшість компаній, включаючи Goldstar, отримали безмежний кредит і доступ до державних інвестицій.

Ку Ін Хой швидко скористався запропонованим йому можливостями, і вже за два роки налагодив виробництво: мобільних телефонів; холодильників; пральних машин; вентиляторів; телевізорів; і навіть ліфтів. Завдяки сміливості і заповзятливості генерального директора, Goldstar доклала руку до будівництва нафтопереробного заводу, головним завданням якого стало виготовлення пластику. У 1969 році Ку Ін раптово помер і компанія була на межі розвалу. Його єдиний син, який став новим власником, не мав ніякого відношення до справи батька і був простим шкільним учителем. Але, незважаючи на всі труднощі і розколи колективі, Ку Ча Кьюн не просто продовжив справу Хоя, а й вивів його на новий рівень.

Протягом 1970-х вперше в Кореї був випущений кольоровий телевізор і магнітофон під маркою Goldstar. Завдяки успішній взаємодії з іншими передовими виробниками, грошовий оборот компанії склав 100 млн. доларів на рік. У 1995 році торгова марка була перейменована в Lucky Group Electronics або LG Electronics і з новою назвою вийшла на світовий ринок. Всього за пару років їй вдалося досягти небувалих висот і стати гідним конкурентом. У 1999 році під новим ім'ям бренд випускає найтоншу телевізійну панель в світі, яка викликала справжній фурор, в першу чергу на території Азії та Європи. Далі до 2000-х років компанія кинула всі сили на виробництво ЖК телевізорів з великою діагоналлю. У 2011 р. LG представили перший у світі смартфон з підтримкою 3D і телевізор на основі технології FPR.

Сьогодні південно-корейська компанія є одним з ключових гравців на світовому ринку. На товари LG спостерігається величезний і стабільний попит у всіх країнах, в т.ч. і в Україні. Багато в чому завдяки оптимальному співвідношенню за якістю, дизайну, функціональності і, звичайно ж, ціною. Купити продукцію LG ви завжди можете в нашому інтернет-магазині positronic. Так у нас пропонуються кондиціонери спліт-системи, мультиспліт-системи, теплові насоси. Оплачувати вибрані товари можна будь-яким зручним способом (в тому числі і оформити покупку в кредит). Доставка продукції LG здійснюється по всій Україні. При оформленні замовлення з Києва ви одночасно можете замовити і монтаж кліматичної техніки, який виконає наша бригада майстрів.


До списку брендів

Товари бренду LG, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні