Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Makeblock

Makeblock

Робототехнічний бренд із Шеньчженя (Китай), виробник розвиваючих конструкторів Makeblock, дозволяє втілювати мрії в реальність. Компанія створила механічні деталі, електронні модулі та програмне забезпечення. А ще запустила онлайн- та офлайн-курси для професійних розробників, користувачів-любителів і викладачів. Місія команди — за допомогою товарів Makeblock допомогти людям втілити в життя найсміливіші ідеї, підготувати ґрунт для творчості та піднести освіту на новий рівень.

Розвиваючі конструктори Makeblock: розмаїття асортименту

У товарній лінійці представлені:

  • набори початкового рівня STEM mBotV1.1. Ці доброзичливі роботи стануть найкращим другом дитині, допоможуть розпізнати приховані здібності й навчать основам графічного програмування. До моделей, що складаються з готових блоків, додається ілюстрована інструкція. Управляти розумною іграшкою можна зі смартфону або планшета. Це ключ до таємниць великого світу, створений спеціально для маленької дитячої ручки.
  • трансформований робот mBot Ranger згодиться дітям, що вже знайомі з базовими програмними алгоритмами і принципами. Це нескінченні можливості для побудови на базі трьох конструкцій: самохідної гусеничної машини, самостійно балансуючого двоколісного автомобіля і триколісного гоночного «хижака». Моделі будуються на базі універсальної материнської плати, доповнюються лінійним модулем, а також світловими і ультразвуковими датчиками.

До списку брендів

Товари бренду Makeblock, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні