Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Miele

Miele

Miele - незалежна сімейна компанія, яка з 1899 року виробляє побутову техніку найвищого класу надійності, продуктивності, простоти використання, енергоефективності. Понад 100 років компанія встановлює стандарти якості, дизайну й обслуговування, дотримуючись свого девізу - Immer Besser («Все краще і краще»).

Постійний розвиток і вдосконалення є основою всієї діяльності Miele. Про те, що Miele добре справляється з цим завданням, свідчать численні премії та нагороди, які були присуджені Miele в різні роки. Так, наприклад, Miele було визнано брендом, якому найбільше довіряють читачі Readers Digest. Кілька разів компанії присуджувались перші місця за краще обслуговування клієнтів німецьким Kundenmonitor («Радник споживача»). І, звичайно ж, Miele регулярно відзначається нагородами за дизайн від RedDot, UniversalDesign, iF та інших.

Miele має ряд власних унікальних запатентованих технологій: «Стільниковий» барабан, функції CapDosing, TwinDos, PowerWash і AutoClean - для пральних машин; бездротовий термощуп - для духових шаф, функція DualSteam - для парових шаф; OneTouchforTwo - для кавових машин; технологія PerfectGlassCare - для посудомийних машин і багато-багато інших.


До списку брендів

Товари бренду Miele, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні