Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Moser

Moser

Ради вітати Вас і ласкаво просимо на офіційний сайт Moser в Україні.Moser - це успішний і знаменитий на весь світ динамічний німецький бренд-виробник професійних інструментів для перукарів. Всесвітню популярність Moser отримав завдяки високоякісним, надійним і довговічним машинам для стрижки волосся та тримерам, які стали еталоном машинок в багатьох країнах Європи. За роки роботи бренд Мозер значно розширив свій асортимент продукції, додавши в нього фени, плойки, випрямлячі і цілий ряд аксесуарів.

Виняткові ідеї продукції, яка орієнтована на застосування сучасних технологій, і яка має високу якість "Зроблено в Німеччині" є характерними для продукції MOSER.

MOSER є провідним європейським виробником перукарського інструменту, встановлюючи стандарти, коли справа доходить до інноваційних професійних приладів. Moser це бренд з багатими традиціями, який є частиною Wahl Clipper Corporation (США) корпоративного альянсу, лідера міжнародного ринку у виробництві професійних високопродуктивних інструментів для догляду за волоссям.

Новітні розробки та виробниче обладнання застосовуються на заводі Wahl GmbH в місті Унтеркірнах і місті в Шварцвальді. Всі професійні перукарські інструменти і, природно, аксесуари до них, такі як леза і ножі, виготовлені в Німеччині, розробляються і виробляються в Унтеркірнах і поширюється звідти по всьому світу. На додаток до професійної продукції для перукарського сектора, асортимент продукції Wahl GmbH також включає машинки для стрижки тварин Moser.


До списку брендів

Товари бренду Moser, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні