Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Moulinex

Moulinex

Ця компанія орієнтується на випуск побутових агрегатів. В асортименті часто зустрічається багато професійних варіантів техніки. Кожна модель має ергономічний дизайн, а виготовлення деталей із стійкого до зносу металу стає запорукою багаторічної служби такого обладнання.

Наша торгова площадка пропонує купити електром'ясорубки Мулінекс за адекватною вартості. На сайті представлені виключно оригінальні пристрої знаменитого бренду. Вибрати подрібнювач з бажаними параметрами допоможе вивчення детальних описів товарів в онлайн-каталогах нашого магазину.

Ключові особливості електричних пристроїв

В ході знайомства з технікою цієї марки в очі відразу ж впадає підвищена продуктивність. Так окремі побутові м'ясорубки Moulinex здатні переробляти від 1,7 до 5 кг м'ясного фаршу за хвилину. Незважаючи на настільки великі показники, побутові машини мають скромні габарити і споживають мінімум енергії.

М'ясорубки Moulinex мають просту конструкцію і схему управління. Користувачам не доводиться годинами розбиратися в складних налаштуваннях, а також в специфіці компонування деталей. Модулі агрегатів запросто від'єднуються, що полегшує завдання очищення компонентів після використання обладнання.

Кожна м'ясорубка Moulinex оформлена в мінімалістичному стилі. Тут переважають згладжені грані і кути. Корпуси пофарбовані в класичні темні і білі тони. Все це дозволяє таким апаратам органічно вписуватися в інтер'єри будь-яких кухонь.


До списку брендів

Товари бренду Moulinex, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні