Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Nuvita

Nuvita

Італійський бренд Nuvita, що випускає товари для малюків від народження до трьох років і майбутніх матусь, створили в 2010 році. «Нувіта» належить компанії Anteprima Brands International Ltd., яка присутня на ринку з 1994 року. Фірма представляє одну з найбільш популярних марок у світі, так як покупці швидко оцінили практичні, корисні, легкі в експлуатації і безпечні продукти, призначені для комфортного догляду за немовлятами. У 2014 році виробник отримав визнання на європейському рівні за інноваційний дизайн і якість готових виробів.

З появою маленької дитини у кожного члена сім'ї починається досить клопітке життя. Найрізноманітніша продукція «Нувіти» знизить навантаження на дбайливих батьків. Використовуючи побутову техніку з Італії, дорослі простерилизують паром або ультрафіолетом пляшечки, а потім підігріють молоко, здобуте електровідсмоктувачем. Спеціальний кулінарний термометр покаже, чи підходить температура рідини для годування немовляти.

Дитячий посуд виготовляється з безпечних, екологічно чистих матеріалів. Нею можна користуватися в будь-яких умовах. Набори тарілок і чашок, термочутливі ложки, контейнери з нержавіючої сталі, термоси, а також сумки для перенесення необхідних предметів дозволяють подорожувати разом з малюком. Компанія розробила особливий підігрівач пляшечок для автомобілів, тому ніщо не перешкоджатиме далеким поїздкам.


До списку брендів

Товари бренду Nuvita, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні