Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Olmo

Olmo

Компанія OLMO Industries Ltd. – це виробник кліматичної техніки нового покоління. У конструкції устаткування знайшли втілення новітні інженерні розробки. В основі цих розробок – матеріали і технології завтрашнього дня. Головне – техніка OLMO спроектована так, щоб ідеально відповідати і потребам і побажанням споживачів. Стильний дизайн, компактність, висока енергоефективність і низький рівень шуму перетворюють її в ідеальний вибір для жителів сучасного міста.

Технічні інновації були і залишаються головним двигуном зростання компанії OLMO, яка ні на крок не відступає від стратегії використання лідируючих технологій для створення комфортного, енергозберігаючого, надійного і зручного в експлуатації обладнання. Продукція компанії відрізняється низьким рівнем енергоспоживання, підвищеної на 28% тепловіддачею, максимальною ефективністю. Так само передбачені захисту від перегріву, обмерзання, корозії.

Кондиціонери OLMO виробляються в тісній співпраці з японськими корпораціями Toshiba, NEC, Matsushita і ін. Зокрема, використовуються компресори Matsushita, Toshiba, Copeland, процесорні вузли та електронні компоненти – NEC і Toshiba. Компанія витрачає на виробництво значно менше часу і коштів, ніж конкуренти. І при цьому надає споживачам абсолютні безкомпромісні якість, надійність і довговічність продукції. Саме тому собівартість обладнання OLMO нижче, ніж у більшості конкурентів. Це стало можливим завдяки новітнім інженерним рішенням, автоматизованої збірці і великому обсягу виробленої продукції. OLMO – техніка для більшості. При цьому, вона відповідає найвищим стандартам якості, її ціна знаходиться на рівні масового, недорогого побутового обладнання.


До списку брендів

Товари бренду Olmo, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні