Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Philips

Philips

Передісторією створення компанії стало бажання Жерара Філіпса створити свої лампи розжарювання, що відрізняються від тих, що були у Томаса Едісона. Незабаром йому вдалося зробити модель з вуглецевої ниткою, а ще через пару місяців – домогтися нормального ресурсу. Після цього він і задумався про створення фірми. У 1891 році Жерар разом з братом Антоном відкрили в місті Ейндховен (Нідерланди) своє підприємство, яке розташовувалося в невеликому орендованому приміщенні. Основний акцент був зроблений на випуску лампочок. На перших порах в штаті компанії працювало всього 10 осіб, які щодня виробляли по 100-200 ламп.

У пошуках ринку збуту в 1898 році Антон приїхав до Санкт-Петербурга. Тут йому вдалося домовитися про постачання 50% річного виробництва ламп. Найбільшим виявився замовлення на 50 тисяч ламп-свічок для кришталевих канделябр. Саме ними надалі обладнали весь Ермітаж. В 1914 році в Росії вже було відкрито представництво Philips. До жовтневої революції компанія поставляла сюди понад 2 млн. лампочок в рік. Після революції представництво довелося закрити, але поставки продукції в Росію не припинилися. До 1916 року компанія Philips стала широко відомою у своїй країні. І королева Нідерландів надала братам право додати до назви підприємство слово «Koninklijke», що в перекладі з голландської означає «царський».

У 1917 році в компанії Philips відкрився новий відділ охорони здоров'я. Майже відразу після цього ж до них звернулося медичне співтовариство з проханням полагодити партію рентгенівських німецьких трубок (через Першу світову війну закуповувати нові було неможливо). Дослідницький відділ вивчив прилад і створив свою розробку – рентгенівську трубку Rotalix. Вона показувала настільки якісне зображення, що це стало справжнім проривом в боротьбі з туберкульозом. У підсумку цими трубками були забезпечені безліч лікарень в Нідерландах. У 1923 році на початку епохи радіо голландська компанія розробила унікальну радіолампу Miniwatt. Вона споживала мінімум енергії і дозволяла досягти величезної вихідної потужності. За рахунок цього з'явилася можливість підключити до радіо гучномовці. На це підприємство Philips не зупинилося і постійно дивувало світове співтовариство новими розробками: 1963 – створення магнітофонної касети, яка пізніше стала стандартом; 1983 – розробка компакт-диска (разом з Sony); 1990 – створення власного формату DVD. На сьогодні виробник Philips є одним з найбільших європейських концернів. Його підприємства розташовані в 60 країнах по всьому світу. Загальна кількість співробітників, що числяться в штаті, налічує понад 120 тисяч осіб.


До списку брендів

Товари бренду Philips, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні