Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Remington

Remington

Remington - одна з найбільш «дорослих» і поважних торгових марок у всьому світі. Історія компанії почалася в 1816 році. Спочатку фірма спеціалізувалася на виробництві зброї, потім їх «арсенал» поповнили швейні, друкарські машинки, глибинні насоси, обладнання для виготовлення таблеток і системи освітлення.

У 1937-му бренд представив інноваційну технологію, яка стала проривом і відкрила нові шляхи для розвитку бізнесу. Вони «увірвалися» на ринок дрібної побутової техніки, вперше запропонувавши споживачам електроприлад для сухого гоління. Отримавши приголомшливий успіх «Ремінгтон» сконцентрували всі основна увага на виробництві виробів для догляду за волоссям. У Києві та Україні з легкістю можна купити товари торгової марки з 2000-х років. Аксесуари продавалися і до цього, але ціна на них «кусалася».

Бренд, для якого важлива ваша краса

Девіз Remington - зовнішність має значення. Фахівці щодня прагнуть розробити професійні прилади, що відрізняються високою технологічністю, якістю та довговічністю Їх мета - зробити продукт, який не тільки допоможе джентльменові і леді виглядати бездоганно, але і подбає про здоров'я волосся.

Досягнення компанії «Ремінгтон»:

До кінця 20-го століття була абсолютним лідером ринку в США, Австралії і Великобританії.

Першими зробили триммер для інтимної зони і жіночу електричну бритву.

У 2004 році створили випрямляч для вологих локонів.

У 2005-му розробили прилад, який і випрямляє, і завиває пасма.

У 2008 представили світу електроконструкцій для сушки волосся з доглядають гелем.

Саме завдяки старанням професіоналів Remington з'явилися такі технології, як, пластини з тефлонового матеріалу і покриття з наноалмазов. Також вони створили розумні індикатори, самостійно визначають безпечну температуру. Усі винаходи дарують максимальний коефіцієнт ковзання і 100% захист від пошкоджень.


До списку брендів

Товари бренду Remington, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні