Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Same Toy

Same Toy

Same Toy - широко відомий в Києві і по всій Україні китайський бренд, який займається виробництвом дитячих іграшок. У модельному ряді цього виробника представлено безліч різних варіантів. Торгова марка Same Toy успішно поєднує в собі яскраві кольори, оригінальний дизайн і різноманітне призначення іграшок. Дитяча продукція з Китаю надзвичайно популярна у всьому світі. Секрет успіху бренду Same Toy складається з декількох чинників - доступна ціна, широкий вибір, оригінальні дизайнерські рішення і можливість безпечної експлуатації. Виробництво здійснюється у вільній економічній зоні Китаю, що дозволяє значно скоротити витрати на виготовлення.

Купуючи іграшку дитині, батьки прекрасно розуміють, що вона через певний час втратить свою актуальність, оскільки малюк росте і його інтереси змінюються. Тому дорослі далеко не завжди готові витрачати сімейний бюджет на дорогі моделі і Same Toy надає їм можливість вибору. В асортименті цієї торгової марки присутні варіанти для творчості, розвитку, розваги, активних і рольових ігор. Цільова аудиторія включає в себе досить широкий сегмент від піврічних малюків до підлітків. Колекція бренду сформована з різноманітних моделей, які мають різне призначення і вартість.

Отже, в ній завжди можна знайти те, що потрібно і відповідно до рамками вашого сімейного бюджету.

Над виготовленням продукції Сейм Тієї працює група дизайнерів, яка формує оформлення моделі за двома основними напрямками - традиційна класика і оригінальний дизайн. Так, технічні моделі і збройові аксесуари виконані досить реалістично. У той же час, досить стандартні іграшки, наприклад, аксесуари для пісочниці або купання, форми яких у багатьох виробників повторюються, у бренда Same Toy відрізняються оригінальним виконанням.

Для виготовлення всіх моделей цієї торгової марки використовуються якісні, безпечні матеріали. Готові вироби проходять спеціальне тестування. Вони не мають гострих деталей або виступаючих елементів, які можуть травмувати малюка. Кожен варіант Same Toy адресований малюкові певного віку і його конструкція, принцип дії і правила гри доступні, цікаві і зрозумілі конкретної вікової групи.


До списку брендів

Товари бренду Same Toy, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні