Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Sencor

Sencor

Sencor - відомий бренд і однойменна компанія, заснована в 1969 році в Японії. Виробник бачить свою місію у виготовленні різних побутових приладів, які будуть зручні для користувачів і забезпечать комфортний спосіб життя. Поєднання ультрасучасних технологій виробництва та якісного виконання будь-якого приладу або аксесуара - стали візитною карткою цієї компанії.

Спочатку виробник займався тільки виготовленням техніки для розваг. У 1972 році під брендом Sencor був випущений багатоканальний касетний програвач, який завдяки ряду інноваційних на той момент функцій, став справжньою сенсацією. Це дозволило компанії повністю підкорити країни Азії і почати перші продажі у Великобританії. Основу каталогу Sencor складають касетні магнітофони і на початку 90-х вони успішно продаються у всіх європейських країнах. Однак час і мода вносять свої корективи в діяльність компанії.

У період з 2000 до 2010 року Sencor повністю оновлює свій асортимент і тепер в каталозі бренду присутні понад 1000 різних видів продукції. Колекція вражає своїм різноманіттям і актуальністю. Кліматична техніка, планшетні комп'ютери, мобільні телефони, автомобільна та портативна електроніка, побутові та кухонні прилади - ось далеко не повний перелік продукції Sencor, яка успішно продається в 30 країнах Азії та Європи. Сьогодні компанія активно працює над освоєнням американського континенту.

На нашому сайті ми зібрали різноманітні прилади цієї компанії, призначені для краси і здоров'я. Ця продукція бренду добре відома споживачам Києва та України, оскільки вона була офіційно представлена на вітчизняному ринку ще в 2013 році. У запропонованій нами колекції ви знайдете всі необхідні прилади для укладання та сушіння волосся, а також для стрижки і гоління. Всі вони абсолютно безпечні, прості і доступні в використанні, а також сумлінно виконують свої функції.

Компанія Сенкор сьогодні багато уваги приділяє дизайну упаковки. Всі вироби упаковуються в яскраві коробки, на яких обов'язково присутній зображення самого приладу. Що стосується цін, то тут виробник досить категоричний: тільки об'єктивна, прийнятна для споживача вартість. Компанія самостійно займається формуванням мережі офіційних дистриб'юторів, що дозволяє контролювати оптові ціни.


До списку брендів

Товари бренду Sencor, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні