Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Siemens

Siemens

Торгов марка Siemens - це німецький бренд, флагман в області електроніки і електротехніки, який пропонує рішення для різних сфер промисловості. До числа самого популярного обладнання в мікроелектроніці відносяться промислові контролери Siemens, які необхідні для ефективної, налагодженої і надійної автоматизації всіх завдань на виробництві. Виробник пропонує стандартну і спеціалізовану автоматику Siemens, яка дозволяє вирішувати будь-які технологічні завдання.

Особливості автоматики бренду Siemens

У колах фахівців програмований логічний контролер Siemens вважається надійним і якісним центром автоматизації систем настройки і управління процесами на виробництві незалежно від особливостей роботи і галузі. Такі контролери використовують в промисловості різних сфер: складському господарстві, металургії, сільському господарстві, суднобудуванні, спільно з конвеєрним, насосним, вимірювальним та іншим обладнанням. За рахунок модульної конструкції, використання перетворювального модуля дискретного сигналу в логічний, простоти в побудові арифметико-логічних схем автоматика Siemens асоціюється з сучасними рішеннями для промисловості середнього і великого масштабів.

При цьому компанія Siemens не зупинилася на розробці програмованих логічних контролерів, і пізніше випустила спеціальне програмне забезпечення Simatic Step 7 для розробки АСУ ТП на основі їх власної автоматики.

Властивості мікроконтролерів Siemens

Найбільш затребувані промислові контролери Siemens - моделі серії Simatic. Це обумовлено їх високою якістю та надійністю. Такі мікроконтролери Siemens - надійні інструментальні засоби для програмування і повноцінного обслуговування систем автоматизації SIMATIC S7 / C7 і SIMATIC WinAC. Вони відомі розширеним набором опцій, які дозволяють оптимально налаштувати систему автоматизованого управління.

Програмовані логічні контролери Siemens складаються з наступних елементів:

- модуль центрального процесора;

- блоки живлення від мережі змінного або постійного струму;

- сигнальні модулі введення-виведення;

- комунікаційні процесори для самостійного опрацювання комунікаційних завдань;

- функціональні модулі для автоматичного регулювання та контролю за системою;

- електронні модулі інтерфейсу, щоб підключити розширені опції.

В результаті обладнання Siemens дозволяє максимально автоматизувати виробничі процеси і вимагає від фахівця мінімальні зусилля з управління системою.

Контактори Сіменс і їх програмування

Інжинірингова компанія «ІНФОКОМ ЛТД» спеціалізується на програмуванні контролерів на основі Siemens. Ми займаємо лідерську позицію на ринку і працюємо з українськими та іноземними замовниками з 1996-го року. За цей час зуміли зібрати команду інженерів, які знають і вміють розробляти автоматизовані системи для підприємств на основі якісного оснащення.

Головний програмний продукт - це Simatic Manager. Під час роботи з цією програмою фахівець визначає структуру оснащення, вибирає параметри для використовуваних модулів. Додатково він може провести діагностику на апаратні помилки пристроїв або фактичні проблеми в монтажі. Для програмування промислових контролерів Siemens експерт обов'язково працює з утилітою Simatic Manager, яка забезпечує розробку та складання програм в 3-х редакторах:

LAD (діаграми релейного типу);

FBD (функціональні діаграми у вигляді блоків);

STL (список інструкцій).

Тому наша мета - розробити і впровадити розумну автоматизацію виробничих процесів, використовуючи промислові контролери Siemens. Ми гарантуємо оптимальні ціни на обладнання, постачання контролерів і виконання робіт точно в строк. Після розробки проекту ми займемося програмуванням контролерів, монтажем та пусконалагоджувальними роботами. На завершальному етапі навчимо співробітників вашого підприємства і дамо всі необхідні інструкції для успішної роботи.

На сайті компанії «ІНФОКОМ ЛТД» ви знайдете докладну про промислових контролерів Siemens. Якщо вам потрібна консультація - зателефонуйте нам, напишіть або замовте зворотний дзвінок, і наш експерт обов'язково проконсультує по виниклих питань.


До списку брендів

Товари бренду Siemens, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні