Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Sun

Sun

Розробки бренду Sun належать одному з провідних виробників УФ-обладнання в Китаї Shenzhen UVLED optical technology. Компанія вийшла на ринок в жовтні 2010 року, а з 2012-го займає нішу в косметології. Завдяки її запатентованим винаходам майстра нігтьового сервісу можуть купити компактні, легкі, ефективні лампи для сушіння гель-лаку за помірними цінами.

Компанія займає 40% світового ринку в сегменті і стрімко збільшує відрив від конкурентів. Демонструючи трепетний підхід до виробництва, вона руйнує скептичне ставлення до китайської продукції - безліч патентів і позитивних відгуків говорять про відмінну якість. Шедеври інженерної думки дозволяють покупцям з України проводити в домашніх умовах процедури, які раніше були доступні тільки клієнтам салонів.

У 2016 році бренд випустив бестселери для манікюру, а в 2018-м - апарати для стерилізації інструментів:

  • SUN UV - сушарки нового покоління для всіх видів гелів з більш широким спектром УФ-діапазону і терміном роботи світлодіодів до 50 000 годин;
  • запатентовані дезінфектори знищують різні збудники захворювань інфекційного характеру простим натисканням кнопки.

Деякі товари мають дисплеї, таймери, сенсорні датчики руху, знімні деталі. Всі моделі довго служать і мають нехитру схему управління - з нею розберуться навіть непрофесіонали. Для замовлення приладів Сан зі швидкою доставкою з Києва варто звернутися за допомогою до співробітників мультирегіональних інтернет-магазину макіяжу.

Підбираючи бокси зі світловими пристроями, необхідно враховувати нюанси:

  • лампи у формі капсули потужністю 48 Вт підходять майстрам манікюру, але в деяких конфігураціях світлові елементи розміщуються тільки по краях;
  • новачки в манікюрному справі можуть замовити малопотужну мініатюрну модель на сайті makeup.com.ua;
  • гібридні пристрої поєднують дві технології для швидкої полімеризації, відмінно просушуючи примхливі матеріали.

Купити обладнання Sun, яке дозволяє без побоювання використовувати очищені інструменти і продовжує термін шкарпетки лаку на нігтях, можна в Києві. Користувачам з 120 міст ми пропонуємо не витрачати час і кошти на посередників-перевізників, вибираючи при оформленні замовлення безкоштовну доставку на будинок. Кур'єр виїжджає до клієнта в заздалегідь обумовлений час і, якщо не була проведена передоплата, приймає готівку за придбані товари.


До списку брендів

Товари бренду Sun, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні