Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Wahl

Wahl

Корпорація WAHL GMBH є лідером професійного перукарського ринку з виробництва та продажу високоякісних машинок для стрижки волосся. Історія корпорації була покладена в 1919 році, коли була створена перша в світі електромагнітна машинка для стрижки волосся. Сьогодні, через 100 років досвіду у виробництві машинок, корпорація є безперечним лідером в даному секторі. Варто так само замінити, що WAHL належать такі бренди, як Moser і Ermila - бренду, які так само спеціалізуються на виробництві професійних машинок для стрижки волосся.

Багато перукарі і професійні стилісти в усьому світі вибирають для своєї роботи продукцію WAHL. Високоякісні машинки для стрижки славляться своєю витривалістю і точністю. Завдяки високоточним технологіям у виробництві, ножі WAHL залишаються точними тривалий час. Довговічні мотори власного виробництва ніколи Вас не підведуть в роботі.

Якщо Barbershop - це WAHL

Салони Barbershop в Україні стають з кожним роком все популярнішим. Кожен Барбер тісно знайомий з продукцією WAHL, особливо, з машинками серії 5 STAR, яка розроблена спеціально для барберского мистецтва. Ці моделі буквально підкорили серця не тільки Барбер, але і перукарів зі стандартних салонів краси. Унікальні машинки в яскравому і дуже строгому дизайні із застосуванням металевих елементів в конструкції корпусу завоювали ринок України буквально за пів року і це зайвий раз говорить про популярність та якість машинок WAHL.

У нашому інтернет-магазині представлена продукція WAHL, яку імпортує наша компанія в Україні. Коли Ви купуєте товари у офіційного імпортера, Ви можете бути впевнені в його сертифікованому якості і гарантійному обслуговуванні. Крім того, мережа наших представництв по Україні забезпечує швидку доставку в будь-який населений пункт в Україні. Професійним перукарям бажаємо творчих успіхів і Покращуючи свої власні можливості з машинками WAHL.


До списку брендів

Товари бренду Wahl, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні