Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Whirlpool

Whirlpool

Компанія Whirlpool визнана одним з провідних виробників побутової техніки в Америці і світі. Вона заснована в 1911 році, але продовжує займати лідируючі позиції в індустрії. До складу корпорації включені бренди світового масштабу: Hotpoint, Indesit, KitchenAid.

В її розпорядженні власні науково-технічні і виробничі центри. Це дає можливість розробляти і виробляти інноваційні рішення.

Серед особливостей побутових пристроїв «Вірпул» варто виділити:

  • продуманий до нюансів, ергономічний дизайн;
  • комфорт для користувачів;
  • естетика в кожній деталі;
  • використання високоміцних матеріалів;
  • впровадження сучасних технологій - одна з них «6 sense», яка підкаже оптимальний режим для різних операцій.

Асортимент побутової техніки представлений пральними і сушильними машинами, для кухні запропоновані холодильники, варильні панелі, духові шафи і посудомийні машини.

Ми працюємо в статусі офіційного магазину компанії «Вірлпул». У нашому інтернет-магазині можна купити виключно оригінальну продукцію брендів компанії. На неї поширюється гарантія від виробника.

Якщо ви відвідали офіційний сайт і плануєте зробити замовлення, просто підберіть відповідну модель. Скориставшись фільтрами, легко впорядкувати товари зі списку за критеріями. Покупки можете оплатити будь-яким зручним способом: банківською картою або готівкою під час отримання товару, банківським переказом. Надаємо можливість використовувати техніку Whirlpool за невелику щомісячну плату.


До списку брендів

Товари бренду Whirlpool, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні