Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн
Zanussi

Zanussi

Zanussi - це бренд відомий по всьому світу завдяки бездоганній якості своєї продукції. Компанія Zanussi була заснована в 1916 році італійцем Антоніо Зануссі і займалася виготовленням газових плит. Конструкторський талант Зануссі дозволив створити і вивести на ринок революційні моделі плит - вони були набагато більш компактні, ефективні і зручні ніж їх попередниці. У 1953 році управління компанією перейшло до сина Антоніо Зануссі, Ліно. З новим керівником компанія зуміла значно розширити ринок збуту і асортимент продукції, що випускається техніки.

На даний момент компанія Zanussi - одна з найстаріших у світі, з бездоганною репутацією виробника якісної і стильної техніки. Головна мета Зануссі - створення повного спектру побутової техніки, яка дозволила б людині не відволікатися на побутові справи і насолоджуватися життям. У лінійці товарів Zanussi ви знайдете: холодильне обладнання, печі та плити, пральні і посудомийні машини, пилососи та опалювальні котли.

Виберіть Zanussi - і ваше життя стане простіше і приємніше!

Інтернет-магазин positronic є офіційним торговим представником компанії Zanussi на території України. Купуючи техніку Zanussi у нас, ви можете бути впевнені в оригінальності продукції і наявності гарантійної та сервісної підтримки по всій території України.


До списку брендів

Товари бренду Zanussi, які зацікавлять

2022 © positronic.com.ua, всі права захищенні