Побутова техніка за низькими цінами - Positronic.com.ua
Сума
0 грн

Оплата і доставка

Оплата

1) Оплата готівкою

Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті. При здійсненні оплати Ви отримуєте товарний чек.

2) Безготівкова оплата в магазині

Оплатити можна через Приват 24, в терміналах оплат, або в будь-якому відділенні вашого банку. Велике прохання, повідомляти нас про час здійснення оплати за телефоном наших менеджерів.

УВАГА! Після оформлення замовлення через фірмовий салон-магазин positronic прохання не проводити оплату, поки менеджер магазину з вами не зв'яжеться і не підтвердить наявність товару на складі.

Всі заявки, отримані в перебігу дня, обробляються на наступний день з 09:00 до 14:00 (в залежності від кількості замовлень) і відправляються в той же день (або на наступний, в залежності від графіка прийому відправлень служби доставки).


Доставка 

Ми доставляємо товар в будь-яке місто України - Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Тернопіль, Суми, Кривий Ріг, Маріуполь, Луцьк, Хмельницький, Рівне, Чернігів, Черкаси, Житомир, Вінниця, Миколаїв, Полтава, Ужгород, Чернівці.

1) Доставка Новой Почтой

Сьогодні відділення Нової Пошти відкриті в найвіддаленіших регіонах України. Це надійний сервіс, який доставляє товар завжди в цілісності й схоронності

Після оформлення замовлення наші менеджери зв'яжуться з вами по телефону і узгодять час доставки. В середньому, доставка здійснюється не довше, ніж 1-3 дні.

Вартість доставки будь-якої одиниці товару Новою Поштою - за тарифами НП. 

2) Aдресна доставка

Покупцеві необхідно перебувати за адресою доставки весь інтервал часу, узгоджений при оформленні замовлення. Наявність товару, як і дата відвантаження повинні бути підтверджені менеджером фірмового салону-магазину positronic по телефону при оформленні замовлення та погодження наданих вами даних.

Всі подробиці на замовлення можна уточнити у наших менеджерів.

Уважно огляньте зовнішній вигляд техніки і комплектацію. Переконайтеся в повній відповідності замовленого вами товару і у відсутності зовнішніх дефектів до підписання супровідних документів. Після передачі товару претензії до зовнішнього вигляду техніки не приймаються.

При виникненні питань, зв'яжіться з нами.

Обмін товару або повернення коштів покупцю здійснюється після проведення експертизи сервісного центру.

2021 © positronic.com.ua, всі права захищенні